Наші послуги
Обладнання
Зв'язатись

Основні завдання систем пожежогасіння це - Запобігти, обмежити розвиток пожежі, загасити її, а також захистити від пожежі людей і матеріальні цінності. Ці  системи працюють за принципом ручного, електричного та пневматичного пуску і є сукупністю стаціонарних технічних засобів для гасіння осередків пожежі за рахунок випускання вогнегасної речовини (води, піни низької, середньої або високої кратності, інертних газів, хладону, вуглекислого газу, аерозолю). 

ПП «Флоріан» проектує, газові, порошкові, аерозольні системи пожежогасіння на об’єктах з високим, середнім та незначним ступенем ризику щодо пожежної безпеки. 

Системи газового пожежогасіння призначені для виявлення спалаху на всій   контрольованій площі приміщень, подачі вогнегасного газу і сповіщення про пожежу. Газове пожежогасіння не викликає корозії і пошкоджень обладнання, що захищається. Його використовують для захисту приміщень із широким діапазоном температур, зокрема складів, приміщень з культурними цінностями, телевізійним обладнанням, архівів, бібліотек, музеїв тощо. 

Принцип дії порошкового пожежогасіння — подача в зону горіння дрібнодисперсного порошкового складу, що мінімально впливає на вироби та матеріали, які захищаються. Такі системи призначені для автоматичного виявлення пожежі, передавання повідомлення про пожежу черговому персоналу, автоматичної локалізації й гасіння пожежі. 

Системи аерозольного пожежогасіння використовують вогнегасний аерозоль. Вони зручні в експлуатації та монтажі і можуть застосовуватися в широкому діапазоні кліматичних умов. Мають тривалий термін експлуатації. Аерозоль не шкідливий для одягу й тіла людини, а також не викликає корозії на більшості конструкційних та ізоляційних матеріалів. У своїй практиці ми надаємо перевагу перевіреним та надійним системам пожежогасіння.

При проектуванні та встановлені систем пожежогасіння ми керуємось принципом миттєвого виявлення та гасіння  осередку пожежі чи займання, а також обмеження поширення полум’я на об’єкті. 

 

 

 

 


На сайті 1765 гостей та користувачі відсутні

Перегляди статей
156361