Наші послуги
Обладнання
Зв'язатись

Компанія «Флоріан» працює на ринку безпеки України з 2005 року, охоплюючи у своїй діяльності весь спектр протипожежних робіт починаючи від розробки концепції пожежної безпеки об'єкта, проектуванням і закінчуючи подальшим обслуговуванням змонтованих систем. Підприємство використовує у своїй діяльності розробки та обладнання провідних компаній України та Світу. Ми надаємо всю необхідну документацію, погоджену і затверджену в органах державного і пожежного нагляду.

Компанія має штат висококваліфікованих працівників, готових запропонувати широкий вибір інжинірингових, будівельно-монтажних рішень на розробку і реалізацію комплексних систем безпеки для споруд будь-якої складності.

 Уся діяльність Компанії відповідає законним нормам і має необхідну ліцензію АЕ №184220 на виконання робіт на об'єктах з високим, середнім та низьким ступенем ризику пожежної безпеки, а обладнання і матеріали, які використовуються – сертифіковані.

Для нас найважливішою цінністю в роботі з Клієнтом є побудова довгострокових партнерських відносин на основі взаємної вигоди. Ми з повагою ставимося до наших Клієнтів, тому прикладаємо максимум зусиль для того, щоб постійно вдосконалювати якість обслуговування і розширювати асортимент наших послуг.

 


На сайті 1766 гостей та користувачі відсутні

Перегляди статей
156362